O NAS

Phoenix Poland

Firma Phoenix Poland Sp. z o.o powstała w 2005 roku w Szczecinie, jako firma świadcząca usługi napraw i remontów silników okrętowych. Szybki rozwój zawdzięcza pracy doświadczonej i wykwalifikowanej kadry, która jednocześnie stanowi jej największą wartość. Posiadając potencjał i wiedzę, zatrudnia najwyższej klasy specjalistów i mechaników. Dzięki szkoleniom u renomowanych producentów silników, takich jak: MAN, MAK, CAT, Daihatsu, Volvo Penta, Yanmar, Moteurs Baudouin, Nanni, ABC gwarantuje najwyższej klasy jakość usług i niezawodność pracy silników i agregatów po remoncie czy przeglądzie.

Phoenix Poland to nie tylko mocna i stabilna polska firma, rozpoznawalna na rynku międzynarodowym i działająca od ponad 15 lat w branży morskiej oraz przemysłowej. To praktyczna wiedza naszych inżynierów i certyfikowanych serwisantów, poparta bogatym doświadczeniem w realizacjach projektów  o najwyższym standardzie. Jesteśmy w stanie zapewnić kompleksowe rozwiązania, począwszy od dystrybucji, doradztwa technicznego, aż po pełną realizację – serwis i obsługę, przy pełnym dostosowaniu się do indywidualnych potrzeb.

ZOBACZ CO

Nas Wyróżnia

Kompleksowa usługa
Usługa obejmująca cały cykl funkcjonowania technologii: doradztwo techniczne -> budowa i dostarczenie rozwiązań renomowanych producentów -> bieżące monitorowanie pracy silnika i stanu technicznego za pomocą autorskiej aplikacji -> konserwacja i serwis na terenie całego globu.
Doświadczenie, profesjonalizm, najwyższe standardy
15 lat doświadczenia, certyfikowani pracownicy, ponad 10 000 naprawionych silników i agregatów na terenie całego świata.
Bogata oferta, najwyższa jakość
Oferujemy rozwiązania przeznaczone dla branży morskiej i kolejowej, realizujemy projekty przemysłowe, kogeneracyjne i biogazowe. Dostarczamy i obsługujemy technologie czołowych producentów silników i agregatów prądotwórczych: Sole Diesel, Nanni Energy, Anglo Belgium Corporation, Motour Baudouin, RDDG, ABC.
Dyspozycyjność i szybkie reagowanie
Nasz zespół projektowy i serwisowy jest dyspozycji przez 24 h /7 dni w tygodniu.
Globalny zasięg
Nasz mobilny zespół serwisowy gwarantuje pełną obsługę serwisową na terenie całego świata.
Nowoczesny zakład naprawczy
Najnowszy Zakład Napraw Silników i Agregatów Prądotwórczych w Stargardzie to gwarancja najwyższych standardów:

- zerowa emisja CO2 i ekologiczna działalność zgodna ze standardami ekologicznymi i środowiskowymi EU potwierdzona certyfikatem ISO 14001: 2015,

- jakość i bezpieczeństwo - spełniamy międzynarodowe wymagania dotyczące systemu zarządzania jakością DNV GL ISO 9001"

Nasz Zespół

O sukcesie firmy decydują ludzie, którzy ją tworzą. Wierzymy, że w naszej branży u podstaw sukcesu leży zgrany i posiadający jasno wyznaczone cele zespół. Posiadamy odpowiednie kwalifikacje, uprawnienia, solidne kompetencje, znajomość technologii i gruntowne rozeznanie dzisiejszej rzeczywistości rynku morskiego poparte wieloletnim doświadczeniem zdobytym zarówno w kraju jak i za granicą.

Naszą kadrę tworzy skuteczny, zgrany i ukierunkowany na cele zespół, który uznaje wartości takie jak: empatia, tolerancja, życzliwość, wzajemny szacunek i zaufanie. Robimy to, w co wierzymy! W codziennej pracy łączy nas poczucie humoru i optymizm. Stawiamy na osoby z pasją i pozytywną energią. Angażujemy się w akcje charytatywne i społeczne. 

POZNAJ

Naszą Ofertę

Branża morska

Branża morska

Zobacz silniki i agregaty przeznaczone dla branży morskiej
ZOBACZ PRODUKTY

Przemysł

Przemysł

Zobacz silniki i agregaty przeznaczone dla przemysłu
ZOBACZ PRODUKTY

Branża kolejowa

Branża kolejowa

Zobacz silniki i agregaty przeznaczone dla branży kolejowej
ZOBACZ PRODUKTY