O NAS

Phoenix Poland

Firma Phoenix Poland Sp. z o.o powstała w 2005 roku w Szczecinie, jako firma świadcząca usługi napraw i remontów silników okrętowych. Szybki rozwój zawdzięcza pracy doświadczonej i wykwalifikowanej kadry, która jednocześnie stanowi jej największą wartość. Posiadając potencjał i wiedzę, zatrudnia najwyższej klasy specjalistów i mechaników. Dzięki szkoleniom u renomowanych producentów silników, takich jak: MAN, MAK, CAT, Daihatsu, Volvo Penta, Yanmar, Moteurs Baudouin, Nanni, ABC gwarantuje najwyższej klasy jakość usług i niezawodność pracy silników i agregatów po remoncie czy przeglądzie.

Phoenix Poland to nie tylko mocna i stabilna polska firma, rozpoznawalna na rynku międzynarodowym i działająca od ponad 15 lat w branży morskiej oraz przemysłowej. To praktyczna wiedza naszych inżynierów i certyfikowanych serwisantów, poparta bogatym doświadczeniem w realizacjach projektów  o najwyższym standardzie. Jesteśmy w stanie zapewnić kompleksowe rozwiązania, począwszy od dystrybucji, doradztwa technicznego, aż po pełną realizację – serwis i obsługę, przy pełnym dostosowaniu się do indywidualnych potrzeb.

ZOBACZ CO

Nas Wyróżnia

Kompleksowa usługa
Usługa obejmująca cały cykl funkcjonowania technologii: doradztwo techniczne -> budowa i dostarczenie rozwiązań renomowanych producentów -> bieżące monitorowanie pracy silnika i stanu technicznego za pomocą autorskiej aplikacji -> konserwacja i serwis na terenie całego globu.
Doświadczenie, profesjonalizm, najwyższe standardy
15 lat doświadczenia, certyfikowani pracownicy, ponad 10 000 naprawionych silników i agregatów na terenie całego świata.
Bogata oferta, najwyższa jakość
Oferujemy rozwiązania przeznaczone dla branży morskiej i kolejowej, realizujemy projekty przemysłowe, kogeneracyjne i biogazowe. Dostarczamy i obsługujemy technologie czołowych producentów silników i agregatów prądotwórczych: Sole Diesel, Nanni Energy, Anglo Belgium Corporation, Motour Baudouin, RDDG, ABC.
Dyspozycyjność i szybkie reagowanie
Nasz zespół projektowy i serwisowy jest dyspozycji przez 24 h /7 dni w tygodniu.
Globalny zasięg
Nasz mobilny zespół serwisowy gwarantuje pełną obsługę serwisową na terenie całego świata.
Nowoczesny zakład naprawczy
Najnowszy Zakład Napraw Silników i Agregatów Prądotwórczych w Stargardzie to gwarancja najwyższych standardów:

- zerowa emisja CO2 i ekologiczna działalność zgodna ze standardami ekologicznymi i środowiskowymi EU potwierdzona certyfikatem ISO 14001: 2015,

- jakość i bezpieczeństwo - spełniamy międzynarodowe wymagania dotyczące systemu zarządzania jakością DNV GL ISO 9001"

Nasz Zespół

O sukcesie firmy decydują ludzie, którzy ją tworzą. Wierzymy, że w naszej branży u podstaw sukcesu leży zgrany i posiadający jasno wyznaczone cele zespół. Posiadamy odpowiednie kwalifikacje, uprawnienia, solidne kompetencje, znajomość technologii i gruntowne rozeznanie dzisiejszej rzeczywistości rynku morskiego poparte wieloletnim doświadczeniem zdobytym zarówno w kraju jak i za granicą.

Naszą kadrę tworzy skuteczny, zgrany i ukierunkowany na cele zespół, który uznaje wartości takie jak: empatia, tolerancja, życzliwość, wzajemny szacunek i zaufanie. Robimy to, w co wierzymy! W codziennej pracy łączy nas poczucie humoru i optymizm. Stawiamy na osoby z pasją i pozytywną energią. Angażujemy się w akcje charytatywne i społeczne. 

POZNAJ

Naszą Ofertę

Branża morska

Branża morska

Zobacz silniki i agregaty przeznaczone dla branży morskiej
ZOBACZ PRODUKTY

Przemysł

Przemysł

Zobacz silniki i agregaty przeznaczone dla przemysłu
ZOBACZ PRODUKTY

Branża kolejowa

Branża kolejowa

Zobacz silniki i agregaty przeznaczone dla branży kolejowej
ZOBACZ PRODUKTY

Oferta Phoenix Poland - poznaj marki, z którymi współpracujemy!

Działamy w branży usługowo-remontowej dla silników okrętowych od kilkunastu lat, a od początku istnienia firmy zawsze stawialiśmy na współpracę wyłącznie z renomowanymi producentami. Dlatego Phoenix Poland Sp. z o.o jest tak cenionym partnerem, stawiającym równocześnie na rozwój, ciągłe podnoszenie kwalifikacji i dbałość o każdego klienta.

Z jakimi markami współpracujemy?

  • Anglo Belgian
  • Corporation
  • Moteurs Baudouin
  • Reintjes
  • Sole Diesel


Nasz zespół składa się z najwyższej klasy specjalistów i mechaników, co przekłada się na wysoką jakość usług. Taki profesjonalizm nie byłby jednak możliwy, gdyby nie niezawodność pracy silników i agregatów od producentów, jakim możemy zaufać. Poznaj bliżej te marki!

Anglo Belgian Corporation

Anglo Belgian Corporation – belgijska firma znana również jako ABC, to jeden z naszych najważniejszych partnerów. Działa jako jeden z najważniejszych producentów silników średnioobrotowych w zakresie mocy od 600 do 10 400 kW na europejskim rynku, a my z chęcią korzystamy z ich innowacyjnych rozwiązań w ramach prowadzonej działalności. Firma skupia się przede wszystkim na projektowaniu i produkowaniu silników dla przemysłu energetycznego, jak również zespołów prądotwórczych do zastosowań okrętowych, gdzie zawsze dba o niezawodność i innowacyjność swoich propozycji. Anglo Belgian Corporation to także interesujące rozwiązania hybrydowe uwzględniających unowocześnienie jednostek napędowych i energetycznych. Cieszymy się, że możemy współpracować z tak zacną firmą o wzorowej reputacji i tym samym zapewniać własnym klientom doskonałej jakości rozwiązania sygnowane logo ABC.

Moteurs Baudouin

Kolejna światowej sławy marka, z którą mamy przyjemność współpracować to francuskie przedsiębiorstwo Moteurs Baudouin o ponad 100 letniej tradycji w swojej niszy. Specjalizacją brandu są absolutnie najwyższej jakości silniki wysokoprężne i gazowe dedykowane dla zastosowań morskich i energetycznych. Ich moc zawiera się w zakresie od 18 do 4125 kVA. Oryginalne części zamienne od tego producenta to absolutny majstersztyk pod względem solidności wykonania i jakości użytkowania.

Reintjes

Już powyższe marki imponują pod względem doświadczenia i tradycji, ale niemiecka firma Reintjes pod tym względem wypada szczególnie okazale będąc na rynku od ponad 140 lat. Skrzynie biegów, części i podzespoły jakie wydaje na rynek światowy dla transportu morskiego robią wrażenie na każdym – od początkujących zawodowców, do ekspertów, którzy widzieli już wszystko. Nie mogło więc zabraknąć współpracy z tym partnerem również w Phoenix Poland. To dla nas zaszczyt móc zarysować sylwetkę tego przedsiębiorstwa i zapewniać własnym klientom rozwiązania tej klasy.

Sole Diesel

Ostatnim producentem, o którym chcielibyśmy wspomnieć w tym miejscu jest Sole Diesel, czyli firma zajmująca się od 110 lat marynizacją silników. Komponenty morskie, które tworzą spełniają najwyższe standardy wydajności i jakości, dlatego nie mogliśmy przejść obojętnie obok takiego kunsztu inżynieryjnego i dlatego chętnie współpracujemy z tym światowej sławy producentem. Tym samym niezmiennie jesteśmy wierni swoim priorytetom biznesowym, aby oferować własnym klientom wszystko, co najlepsze. Marka Sole Diesel wspiera nas w tym doskonale.