NASZ

Zespół

Iwona Bułdo - Prezes Zarządu
Mirosław Bułdo - Dyrektor Zarządzający

O sukcesie firmy decydują ludzie, którzy ją tworzą. Wierzymy, że w naszej branży u podstaw sukcesu leży zgrany i posiadający jasno wyznaczone cele zespół. Posiadamy odpowiednie kwalifikacje, uprawnienia, solidne kompetencje, znajomość technologii i gruntowne rozeznanie dzisiejszej rzeczywistości rynku morskiego poparte wieloletnim doświadczeniem zdobytym zarówno w kraju jak i za granicą.

Naszą kadrę tworzy skuteczny, zgrany i ukierunkowany na cele zespół, który uznaje wartości takie jak: empatia, tolerancja, życzliwość, wzajemny szacunek i zaufanie. Robimy to, w co wierzymy! W codziennej pracy łączy nas poczucie humoru i optymizm. Stawiamy na osoby z pasją i pozytywną energią. Angażujemy się w akcje charytatywne i społeczne. 

U nas każdy dzień to nowe wyzwania, dlatego wspólnie dzielimy się swoim doświadczeniem i przemyśleniami, zachęcając do kreatywności i wnoszenia nowych pomysłów. Kompetencje naszego zespołu pozwalają nam tworzyć rozwiązania odpowiadające na indywidualne potrzeby naszych klientów. Ciągle się rozwijamy usprawniając swoją pracę i zdobywając zaufanie do stale powiększającej się grupy klientów i kontrahentów. Działamy odpowiedzialnie, dynamicznie i z pełnym zaangażowaniem. Patrzymy kompleksowo na potrzeby Klienta, traktując go jak Partnera. Efektem naszej pracy są terminowo zrealizowane zlecenia i zadowoleni Klienci. Zrealizowaliśmy razem wiele zleceń, które zakończyły się konkretnymi wynikami i sukcesami, a to gwarantuje naszym Klientom dostęp do sprawdzonych i skutecznych działań i rozwiązań. 

Aplikuj do nas!

Niezmiennie rozwijając naszą firmę, poszukujemy wybitnych specjalistów, dostrzegając potencjał, talent i zaangażowanie, aby razem intensyfikować sukcesy biznesowe.

Kierujemy się profesjonalizmem, zaangażowaniem i współpracą. Jeśli podzielasz te same wartości, jak my, prześlij swoje CV! Skontaktujemy się z Tobą, kiedy powstanie odpowiednie dla Ciebie stanowisko.

Zapraszamy również osoby chętne na staże i praktyki.

POZNAJ

Naszą Ofertę

Branża morska

Branża morska

Zobacz silniki i agregaty przeznaczone dla branży morskiej
ZOBACZ PRODUKTY

Przemysł

Przemysł

Zobacz silniki i agregaty przeznaczone dla przemysłu
ZOBACZ PRODUKTY

Branża kolejowa

Branża kolejowa

Zobacz silniki i agregaty przeznaczone dla branży kolejowej
ZOBACZ PRODUKTY