Serwis silników i agregatów prądotwórczych

Serwis, przeglądy i naprawa agregatów prądotwórczych i silników to tylko część naszej szerokiej gamy usług realizowanych w nowoczesnej hali serwisowej, znajdującej się w Parku Nowoczesnych Technologii. Jednocześnie proponujemy usługi elektryczne, z zakresu naprawy automatyki, diagnostyki, serwisu i testów maszyn elektrycznych oraz wsparcie on-line.

Oferujemy naprawy i remonty silników i agregatów Diesla i gazowych:

Serwis sprzęgieł elastycznych Vulcan

Mobilny zespól Inżynierów Serwisowych

Reagujemy na każde zapytanie związane z naprawą silników czy zespołów prądotwórczych. Specjalizujemy się w naprawach następujących producentów silników: CAT, MAK, MAN, Yanmar, Daihatsu, ABC i Baudouin. Oprócz tego przeprowadzamy remonty następujących marek silników: Wartsila, Deutz, Mitsubishi, Bergen, Himsen itp.

Niezależnie od tego, czy potrzebna jest naprawa zespołów prądotwórczych na statku, który zawija do różnych portów na świecie, czy w jakiejkolwiek innej części Polski, nasz serwis pozostaje do Państwa dyspozycji.

Jeżeli interesuje Cię serwis i naprawa agregatu prądotwórczego warto zaufać Phoenix Poland. Zespół wykwalifikowanych pracowników pracuje dla Klientów przez całą dobę. Mamy świadomość tego, jak ważne jest, by serwis silników i naprawa agregatów prądotwórczych pozwalał na szybką reakcję, więc stworzyliśmy dużą liczbę mobilnych oddziałów serwisowych działających w różnych regionach kraju.

NADZÓR TECHNICZNY

Gwarancyjny i pogwarancyjny

Rzetelności i solidność to podstawa naszych działań gwarantująca wysoka jakość i terminowość dostaw części zamiennych dla naszych klientów

Phoenix Poland oferuje nadzór techniczny gwarancyjny i pogwarancyjny montowanych silników i agregatów prądotwórczych morskich i lądowych. Nasza aplikacja umożliwia bieżące monitorowanie pracy silnika i ocenę jego stanu technicznego, co jest związane z planowaniem przeglądów i remontów okresowych gwarantującą niezawodność pracy silników i agregatów. 

Phoenix Poland posiada dużą, doskonale wyposażoną stację serwisową, w której dysponuje specjalistycznymi suwnicami, przeznaczonymi do obsługiwania największych silników oraz agregatów.

W trosce o komfort Klientów, świadczymy usługi serwisowe w ramach umów. Dzięki temu Klient zyskuje pewność, że nad agregatami czuwa zespół doświadczonych i doskonale przygotowanych specjalistów. Serwis agregatów prądotwórczych na mocy długoterminowego kontraktu to znakomite rozwiązanie, jeśli Klientowi zależy na sprawnym działaniu urządzeń i profesjonalnej opiece technicznej.