STACJA SERWISOWA

Silników i Agregatów prądotwórczych

W nowoczesnej hali serwisowej, znajdującej się w Parku Nowoczesnych Technologii, oferujemy szeroką gamę usług w zakresie napraw i przeglądów silników i agregatów. Jednocześnie proponujemy usługi elektryczne, z zakresu naprawy automatyki, diagnostyki, serwisu i testów maszyn elektrycznych oraz wsparcie on-line.

Oferujemy naprawy i serwis silników i agregatów Diesla i gazowych:

Serwis sprzęgieł elastycznych Vulcan

Mobilny zespól Inżynierów Serwisowych

Reagujemy na każde zapytanie związane z naprawą silników czy zespołów prądotwórczych. Specjalizujemy się w naprawach następujących producentów silników: CAT, MAK, MAN, Yanmar, Daihatsu, ABC i Baudouin. Oprócz tego przeprowadzamy remonty następujących marek silników: Wartsila, Deutz, Mitsubishi, Bergen, Himsen itp.

Niezależnie od tego, czy potrzebna jest naprawa zespołów prądotwórczych na statku, który zawija do różnych portów na świecie, czy w jakiejkolwiek innej części Polski, nasz serwis pozostaje do Państwa dyspozycji.

Szukając serwisu agregatów prądotwórczych, warto zaufać serwisowi Phoenix Poland. Zespół wykwalifikowanych pracowników pracuje dla Klientów przez całą dobę. Mamy świadomość tego, jak ważne jest, by serwis silników i agregatów prądotwórczych pozwalał na szybką reakcję, więc stworzyliśmy dużą liczbę mobilnych oddziałów serwisowych działających w różnych regionach kraju.

NADZÓR TECHNICZNY

Gwarancyjny i pogwarancyjny

Rzetelności i solidność to podstawa naszych działań gwarantująca wysoka jakość i terminowość dostaw części zamiennych dla naszych klientów

Phoenix Poland oferuje nadzór techniczny gwarancyjny i pogwarancyjny montowanych silników i agregatów prądotwórczych morskich i lądowych. Nasza aplikacja umożliwia bieżące monitorowanie pracy silnika i ocenę jego stanu technicznego, co jest związane z planowaniem przeglądów i remontów okresowych gwarantującą niezawodność pracy silników i agregatów. 

Phoenix Poland posiada dużą, doskonale wyposażoną stację serwisową, w której dysponuje specjalistycznymi suwnicami, przeznaczonymi do obsługiwania największych silników oraz agregatów.

W trosce o komfort Klientów, świadczymy usługi serwisowe w ramach umów. Dzięki temu Klient zyskuje pewność, że nad agregatami czuwa zespół doświadczonych i doskonale przygotowanych specjalistów. Serwis agregatów prądotwórczych na mocy długoterminowego kontraktu to znakomite rozwiązanie, jeśli Klientowi zależy na sprawnym działaniu urządzeń i profesjonalnej opiece technicznej.