Praca – mechanik silników okrętowych i przemysłowych

Twój zakres obowiązków

  • Prace mechaniczne przy remontach silników (dwu- i czterosuwowych) oraz przekładni okrętowych,

  • Realizacja zadań serwisowych w obszarze silników i zespołów prądotwórczych dwu paliwowych i gazowych,

  • Ocena stanu technicznego komponentów silnika, dokonywanie pomiarów, weryfikacja dostarczonych części zamiennych,

  • Monitorowanie i raportowanie wyników serwisu, tworzenie raportów i dokumentacji z wykonywanych czynności.

Nasze wymagania

  • Wiedza z zakresu napraw silników lub przekładni okrętowych,

  • Wykształcenie średnie lub wyższe techniczne,

  • Doświadczenie zawodowe w pracy na podobnym stanowisku – min. 2 lata,

  • Znajomość obsługi serwisowych urządzeń diagnostycznych,

  • Znajomość języka angielskiego – warunek niekonieczny,

  • Posiadanie książeczki żeglarskiej, w tym aktualnych kursów STCW,

  • Zaangażowanie w wykonywanie pracy zgodnie z BHP oraz standardami jakościowymi,

  • Samodzielność, odpowiedzialność i terminowość wykonywanych zadań,

  • Umiejętność pracy w zespole oraz doskonała organizacja pracy własnej,

  • Gotowość do częstych wyjazdów służbowych (cały świat).

To oferujemy

  • Prace w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku międzynarodowym,

  • Stabilne warunki długofalowej współpracy (preferujemy system B2B),

  • Atrakcyjne warunki finansowe w oparciu o indywidualnie ustaloną stawkę godzinową (uzależnioną od wiedzy, umiejętności i doświadczenia),

  • Zdalne wsparcie Działu Technicznego podczas trwania projektów,

  • Prywatna opieka medyczna –Medicover,

  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji, tym: szkolenia wstępne, szkolenia u producentów silników i przekładni okrętowych,

  • Przyjazna atmosfera i bardzo dobre warunki socjalne w trakcie realizacji zleceń.