Silniki okrętowe nie mają przed nami żadnych tajemnic. Jeżeli chcesz zlecić przegląd serwisowy lub naprawę jednostki napędowej w dużym statku, powierz to profesjonalistom. Doświadczony zespół inżynierów Phoenix Poland jest gotowy zmierzyć się z każdym wyzwaniem. 

Przeprowadzamy kompleksowe prace, aby silnik statku pracował bez zarzutu. Naprawiamy motory okrętowe i przemysłowe oraz przekładnie zębate; serwisujemy też elektronikę i automatykę morską. Jesteśmy fachowcami w każdym calu, prawdziwymi wilkami morskimi w dziedzinie napraw dużych jednostek pływających. Wybierając naszą ofertę, możesz być spokojny – zajmiemy się wszystkim.

Pełna mobilność

Ekipa inżynierów serwisu Phoenix Poland to przede wszystkim mobilność. Jesteśmy gotowi zaokrętować się na pokład i pracować w podróży. Naprawa okrętów i remont silnika wykonujemy wtedy w okresie eksploatacji między portami. Nasz serwis okrętów to najwyższa jakość świadczonych usług – zarówno na lądzie, jak i na morzu. Obejrzyj ten film, żeby zobaczyć nas w akcji.

Stawiamy na bezpieczeństwo nasze i naszych Klientów. Wszyscy nasi pracownicy są zaszczepieni przeciwko wirusowi Covid-19, a przed podróżą przechodzimy testy diagnostyczne na obecność koronawirusa. Przeprowadzając remonty statków, przestrzegamy wszystkich zasad bezpieczeństwa, więc nic nie zagrozi zdrowiu Twojej załogi.

Warsztat, który przetrwa każdy sztorm

Dla zapewnienia najwyższej jakości świadczonych usług, nasz warsztat to najlepszy sprzęt (między innymi marki Chris Marine). Ponieważ mamy doświadczenie i dysponujemy fachowym sprzętem przeprowadzamy kompleksowe remonty statków i jesteśmy liderami w tej dziedzinie. 

W naszym warsztacie realizujemy zlecenia, których inni się nie podejmują. Obrabiamy siedzenia gniazd zaworowych, wykonujemy rekonstrukcję gniazd uszkodzonych, szlifujemy zawory i ich gniazda, oraz montujemy nowe gniazda zaworowe. Na koniec test ciśnieniowy – wszystko zgodnie z procedurami, których wymaga producent silnika okrętowego.

Najlepszy serwis w Szczecinie

Nasz nowo otwarty warsztat w Szczecinie to bezkonkurencyjna jakość i fachowe doradztwo. Jeżeli interesuje Cię profesjonalny remont okrętu, w szczególności jego silnika, elektroniki lub automatyki, nie wahaj się z nami skontaktować. Oto kilka przykładów prac, których się podejmujemy:

  • Obróbka i piaskowanie komponentów silników okrętowych oraz przekładni zębatych;
  • Pełne remonty zespołów i podzespołów silników oraz jednostek 4-suwowych;
  • Naprawy bloków silnika, wału korbowego i wałka rozrządu;
  • Serwis pomp wtryskowych, wtryskiwaczy, regulatorów obrotów (każdej marki) oraz turbosprężarek, wraz z dostarczaniem najlepszych części zamiennych;
  • Czyszczenie chłodnic powietrza i olejowych metodami chemicznymi i ultrasonicznymi;
  • Regeneracja komponentów wtryskowych, regulatorów, tłoków, tulei i korbowodów;

oraz wiele innych mniejszych lub większych napraw.

 

Zaufaj liderom branży

Phoenix Poland to lider w dziedzinie serwisu i napraw. Z łatwością diagnozujemy i remontujemy wszystkie popularne silniki okrętowe. Jeżeli zależy Ci na jakości wykonania, szybkim czasie realizacji zlecenia i kompleksowej usłudze, wyjście jest tylko jedno – jak najszybciej skontaktuj się z naszym serwisem!