Kiedy silnik Twojej łodzi wymaga naprawy, wezwij profesjonalistów

Phoenix Poland to ekipa doświadczonych inżynierów i fachowców, którzy poradzą sobie z każdym wyzwaniem. Od wielu lat rzetelnie i kompleksowo serwisujemy oraz naprawiamy silniki do łodzi roboczych, rybackich, turystycznych i patrolowych. Dysponujemy najlepszym sprzętem diagnostycznym oraz narzędziami niezbędnymi do wykonania zleconej pracy. Powierzając nam silnik łódki możesz spać spokojnie – współpracujesz z profesjonalistami.

Naszych usług nie krępują granice państw. Phoenix Poland oferuje ogólnoświatowy serwis silników i przekładni zębatych, dlatego naprawa łodzi może mieć miejsce na zleconych przez Ciebie wodach, w każdym zakątku świata. Nasz zespół inżynierów jest gotowy do podróży i w 100% zaszczepiony przeciwko wirusowi Covid-19. Każdy z pracowników regularnie przechodzi testy na obecność koronawirusa, więc wykonany przez nas serwis łodzi nawet w najmniejszym stopniu nie zagrozi zdrowiu Twojej załogi.

Kompleksowy zakres świadczonych usług

Jako liderzy w branży, przeprowadzamy remonty łodzi i ich jednostek napędowych w sposób kompleksowy. Nasz warsztat w Szczecinie jest jednym z najlepiej wyposażonych w Polsce. Współpracując z nami, zyskujesz możliwość wykonania wszelkich prac serwisowych i remontowych związanych z napędem jednostki pływającej. Poniżej wymieniamy przykładowy zakres naszych działań.

  • Obróbka elementów różnymi metodami: skrawanie, frezowanie, wiercenie, szlifowanie, polerowanie;
  • Kompletne remonty podzespołów motoru (także 4-suwowych), bloków silnika, wału korbowego i wałka rozrządu oraz silników stacjonarnych;
  • Montaż nowych silników, w tym pełna wymiana, nadzór nad montażem i końcowa kontrola;
  • Regeneracja tłoków, tulei, korbowodów, komponentów wtryskowych i regulatorów;
  • Dokładne czyszczenie komponentów za pomocą ultradźwięków oraz suchego lodu;
  • Serwis chłodnic, w tym ich czyszczenie i piaskowanie;
  • Diagnostyka i naprawa automatyki sterującej motorem łodzi;
  • Serwis pomp, wymienników oraz okablowania łodzi;
  • Monitorowanie pracy silnika online, żebyś zawsze czuł się pewnie;
  • Dostawa najlepszych części zamiennych w atrakcyjnych cenach;

To tylko część prac, które regularnie wykonujemy na rzecz naszych Klientów. Nie znalazłeś na liście tego, czego potrzebuje Twoja łódź? Bez obaw, skontaktuj się z nami, a fachowcy Phoenix Poland na pewno znajdą rozwiązanie. 

Remont łodzi? Tylko z nami

Jeżeli interesuje Cię rzetelnie przeprowadzony remont łodzi, najlepsze części zamienne i najwyższej jakości rozwiązania, wybierz serwis PhoenixPoland. Tam, gdzie inni się poddają, my znajdujemy wyjście z sytuacji. Nie obawiamy się złożonych problemów i jesteśmy zorientowani na Klienta. Na każdym etapie zlecenia możesz liczyć na bezproblemową komunikację, merytoryczne wsparcie i fachowe doradztwo. Spełniamy najwyższe standardy, zapewniając obsługę na międzynarodowym poziomie. Nie ryzykuj korzystania z budżetowych, niesprawdzonych rozwiązań. Nasi inżynierowie pracują na najlepszym sprzęcie i mają bogate doświadczenie. Dlatego serwisowane przez nas jednostki napędowe nie sprawiają żadnych problemów eksploatacyjnych. W razie potrzeby montujemy nowe silniki do łódek. Ponieważ współpracujemy z najlepszymi dostawcami części zamiennych, niezmiennie możesz liczyć na wysoką jakość i szybkie terminy dostaw.

Napisz lub zadzwoń – przygotujemy ofertę dla Ciebie

Każdego z naszych Klientów traktujemy indywidualnie. Jeżeli Twoja łódź wymaga przeglądu serwisowego lub prac remontowych, chętnie służymy poradą i praktycznym wsparciem. Nie zwlekaj! Skontaktuj się z nami i powiedz, czego oczekujesz. Znajdziemy najlepsze rozwiązania dla Twojej łodzi i przygotujemy atrakcyjną, indywidualną ofertę, która przebija każdą konkurencję. Wybierając Phoenix Poland, stawiasz na najlepszych.